Pomoc-informatyczna

SZYBKA POMOC INFORMATYCZNA

W przypadku jakiejkolwiek awarii, czy to technicznej, czy związanej z oprogramowaniem przydzielony do Państwa opiekun IT natychmiast zajmie się jej rozwiązaniem.

Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji całą dobę w każdy dzień tygodnia. Wszelkie problemy i sytuacje awaryjne mogą Państwo zgłaszać kontaktując się telefonicznie z opiekunem lub poprzez naszą stronę internetową.

Najczęstsze awarie związane z IT

Awaria systemu informatycznego
Krytyczne awarie systemów informatcznych mogą przydarzyć się każdej firmie. Wówczas najistotniejszy jest czas reakcji i przywrócenie działania. Oferujemy pomoc 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.
Utrata danych
Utrata danych może wiązać się z działaniem złośliwego oprogramowania, usterki technicznej np. dysków twardych lub w wyniku błędu ludzkiego np. nieumyślnego skasowania. W każdej z sytuacji służymy pomocą.
Blokada dostępu do konta
Zdarzają się sytuacje gdy z jakichś przyczyn nie możemy zalogować się do jakiegoś programu, naszego konta pocztowego itp. W takich sytuacjach nasi eksperci pomogą Ci szybko przywrócić dostęp do programów, plików i danych.
Awaria sprzętu IT
Awarie sprzętu IT są wpisane w codzienność naszej pracy, gdyż wszystkie urządzenia w wyniku eksploatacji się zużywają. Zdarzają się wady fabryczne, a czasem winę ponosi człowiek.

Jeśli masz pytania zadzwoń do nas i porozmawiaj z naszym  ekspertem

Jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia do godz. 16:00,
a jeśli jesteś naszym klientem to nawet przez 24h na dobę.

Jak pracujemy

Etapy realizacji usług IT

04 Kroki

1
01. Przyjęcie zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, przez stronę www lub za pomocą dedykowanego systemu informatycznego.
2
02. Identyffikacja problemu, awarii
Nasz specjalista identyfikuje przyczynę awarii i znajduje najlepsze rozwiązanie dla konkretnego problemu.
3
03. Rozwiązanie problemu
Nasz specjalista przystępuje do rozwiązania problemu, opracowując jednocześnie rozwiązanie, które może zapobiec ponownemu wystąpieniu awarii.
4
04. Podsumowanie i raport
Po zakończeniu prac przygotujemy raport końcowy i udzielamy gwarancji naszych usług.